» » Щодо фактів проїзду великогабаритної вантажівки через Нововасилівський понтонний міст та пошкодження дорожнього покриття на спуску до моста.

Щодо фактів проїзду великогабаритної вантажівки через Нововасилівський понтонний міст та пошкодження дорожнього покриття на спуску до моста.

Днями в соціальних мережах знову з’явились скарги від місцевих мешканців щодо фактів проїзду великогабаритної вантажівки через Нововасилівський понтонний міст та пошкодження дорожнього покриття на спуску до моста.

Аналізуючи записи камер відеоспостереження було встановлено, що такий «добродій» виявився не один. З даного факту 8 грудня 2021 року до правоохоронних органів вже направлено відповідну заяву.

«Вже попередньо встановлено власників великогабаритних транспортних засобів, які вивозили сільгосппродукцію перевантаженими фурами місцевим мешканцям. Сподіваємося, що винні особи будуть притягнуті правоохоронними органами до відповідальності згідно чинного законодавства», – прокоментував перший заступник міського голови Андрій Гищак.

Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Снигиревского района. Наш E-mail: sn@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!