» » Депутат міської ради Олег Поскрипка отримав відзнаку до Дня місцевого самоврядування

Депутат міської ради Олег Поскрипка отримав відзнаку до Дня місцевого самоврядування

У сучасному світі, де ми так багато говоримо про демократичне суспільство, місцеве самоврядування відіграє особливо важливу роль. Адже воно дає можливість кожному з нас брати участь у рішеннях, завдяки яким Миколаївщина розвивається та процвітає.Так, 7 грудня в м. Миколаїв відбулись урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Були на них присутні і представники Снігурівщини.

«Окремо хочу звернутися до представників громад. Дякуючи децентралізації ви зараз маєте значні важелі впливу на процеси розвитку ваших районів. І крім вас ніхто так досконально не знає їх проблеми та потреби. Тому вкрай важливо правильно та об’єктивно розставляти пріоритети та використовувати наявні ресурси. Аби покращити життя, комфорт та безпеку жителів нашої області. А ми, як обласна рада, завжди готові вам допомогти та підтримати», - відзначила голова обласної ради Ганна Замазєєва.Очільниця області вручила відзнаку представнику Снігурівської ОТГ. Депутат міської ради та приватний підприємець Олег Поскрипка з нагоди свята отримав Почесну грамоту за вагомий особистий внесок у розбудову і становлення місцевого самоврядування в Україні, утвердження принципів загальнолюдської моралі, ідеалів правди, відданості своїй справі, активну громадську позицію.

Від імені виконавчого апарату та депутатського корпусу Снігурівської міської ради щиро вітаємо Олега Леонідовича! Так тримати!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Снигиревского района. Наш E-mail: sn@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!