» » Миколаївські поліцейські встановили військового рф, який віддавав накази катувати людей під час окупації Снігурівки

Миколаївські поліцейські встановили військового рф, який віддавав накази катувати людей під час окупації Снігурівки


Окупант підозрюється у катуванні місцевих мешканців на колишній тимчасово окупованій території Миколаївської області.

Слідчі відділу розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту слідчого управління встановили, що під час окупації Снігурівки російські військові розпочали репресії місцевого населення і нелегально ув’язнили трьох чоловіків і жінку.

Ув’язнених чоловіків по одному заводили до різних кімнат будинку та приміщення гаражу, де знущались, били, катували та імітували постріли біля голови, вимагаючи надати дані про місце розташування військовослужбовців Збройних сил України, територіальної оборони, корегувальників та озброєння. З жінки військові рф намагались отримати будь-яку запитувану ними інформацію шляхом погрози вбивством та психологічного тиску.

У січні 2024 року слідчі слідчого управління та фахівці кримінального аналізу обласного главку поліції встановили командира 2-ї групи спеціального призначення 23 загону спеціального призначення «Оберег» Уральського округу військ національної гвардії рф, який віддавав накази про незаконне утримання і катування мешканців Снігурівки, в чому і сам безпосередньо брав участь.

За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури слідчі заочно повідомили йому про підозру в жорстокому поводженні з цивільним населенням і віддані наказу про вчинення таких дій (ч. 1 ст. 438 Кримінального Кодексу України), що карається позбавленням волі на строк до дванадцяти років.

Нині правоохоронці встановлюють особи інших російських військових, причетних до вчинення вказаного злочину.

Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Миколаївської поліції
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Снигиревского района. Наш E-mail: sn@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!