» » Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 1 червня

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 1 червня


М. Миколаїв:
Зранку, 31 травня, місто розстрілювали касетними боєприпасами з РСЗВ «Торнадо-С» та ствольною далекобійною артилерією «Піон». Обійшлося без жертв та постраждалих.

Баштанський район:
Вдень та вночі, 31 травня, були обстріли у Широківській громаді. Згорів один гараж та комбайн, потерпілих немає. Обстріли були переважно поза межами населених пунктів.

Тривають обстріли у Березнегуватській громаді. Одна людина загинула. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

Миколаївський район:
У першій половині дня, 31 травня, були обстріли в смт Первомайське, с. Білозірка Первомайської громади. Часткова руйнація будівлі ковбасного цеху. Також обстрілів зазнала Шевченківська громада. Зокрема, одне із селишь було обстріляно зі ствольної артилерії великих калібрів. Один снаряд розірвався у дворі багатоповерхівки. Повністю знищено господарчу споруду, пошкоджено гаражі, перебиті мережі електропостачання, у багатьох будинках вибиті шибки. Декілька снарядів розірвалися на городах приватних домогосподарств. Вогонь ворог вів з окупованих територій Херсонської області.

Зранку, 1 червня, з 04:50 були обстріли м. Очаків Очаківської громади. За попередньою інформацією, руйнація та пошкодження житлових будинків. Одна людина поранена.

У Первомайському та Вознесенському районі день та ніч пройшли відносно спокійно.
За інформацією районних військових адміністрацій.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Снигиревского района. Наш E-mail: sn@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!